O nas

Odkryj LiveRental i rozwiązania IT do Twojej dyspozycji.  

Kim jesteśmy?

Usługa niestandardowa

Targi i seminaria

Sprzęt najnowszej generacji

Szkolenie

Wsparcie

Zespół specjalistów LiveRental jest do Twojej dyspozycji i oferuje szeroką gamę produktów IT, w tym laptopy, komputery All-in-One, MacBooki, iMace i touchpady, a także urządzenia peryferyjne i drukarki wielofunkcyjne. Nasze stany magazynowe są regularnie aktualizowane, aby zapewnić najnowsze i innowacyjne urządzenia. Możemy obsłużyć Twoje projekty od dostawy sprzętu aż do jego odbioru po zakończeniu projektu. Nasze dążenie do doskonałości gwarantuje najlepszą obsługę na rynku.

Nasi klienci

Jakość usług

Nasza szybkość reakcji i zdolność adaptacji zostały udowodnione podczas ciągłego poszukiwania doskonałości. Dysponujemy sprzętem i usługami, których potrzebujesz, aby Twoje projekty zakończyły się sukcesem, oferując jednocześnie najlepszą cenę. Od konfiguracji sprzętu po jego dostawę i instalację, naszym celem jest zaoferowanie gotowego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Nasz zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci wdrożyć rozwiązania informatyczne i cyfrowe dla Twoich wydarzeń. Możemy skonfigurować wszystko na Twoim wydarzeniu, ale możemy również wspierać i szkolić Twoich pracowników podczas wstępnej konfiguracji i konfiguracji. Pomożemy w konfiguracji i optymalizacji projektów.