Nasze usługi

Nasze zespoły są do Twojej dyspozycji, aby skonfigurować sprzęt zgodnie z Twoimi potrzebami w ramach usługi "pod klucz". Nasi kierownicy projektów i zespoły techniczne zareagują nawet na najpilniejsze potrzeby.

Konfiguracja

Domyślne lub niestandardowe

Gdy poinformujesz nas o swoich projektach, zaoferujemy skonfigurowanie domyślnych ustawień na różnych urządzeniach. Oznacza to, że tworzymy standardowy profil, który zapewnia dostęp do wszystkich podstawowych funkcji danego urządzenia. W zależności od projektu i sposobu, w jaki zamierzasz korzystać ze sprzętu, oferujemy również specjalne ustawienia dostosowane do Twoich potrzeb (instalacja oprogramowania, treści multimedialnych, aplikacji, konfiguracja ograniczeń itp.)

Aplikacje niestandardowe

Szeroki wybór aplikacji

Nasi kierownicy projektów przedstawią Ci nasze aplikacje, abyście mogli wspólnie zdecydować, która z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dla wszystkich kampanii marketingowych i eventowych mamy gotowe do użycia aplikacje, takie jak konfigurowalne formularze ankiet, gry i quizy, natychmiastowe wygrane, głosowanie na żywo, poszukiwanie skarbów, listy obecności dla gości itp. W przypadku bardziej specyficznych rozwiązań dla ekranów dotykowych opracowujemy niestandardowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Porady

Personalizacja

Nasi kierownicy projektów są do Twojej dyspozycji, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby IT. Oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i projektów. Skonsultuj się z naszymi zespołami, które doradzą Ci i zajmą się wszystkimi Twoimi projektami IT, badając i znajdując rozwiązania optymalizacyjne i konsolidacyjne, aby Twoje projekty odniosły oczekiwany sukces.

Logistyka

Elastyczna i precyzyjna obsługa

Gwarantujemy datę i przedział czasowy. Zobowiązujemy się zapewnić, że zawsze otrzymasz dostawę na dzień przed wydarzeniem, abyś mógł sprawdzić i przetestować sprzęt. W przypadku projektów na skalę krajową, organizujemy ich wysyłkę na terenie całego kraju do różnych punktów dostawy. Dostarczymy ci opłacone z góry opakowanie, aby kurier mógł odebrać paczkę (paczki) pod wybranym przez ciebie adresem.

Wsparcie na miejscu

Wsparcie i szkolenia

Nasz zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci wdrożyć rozwiązania informatyczne i cyfrowe dla Twoich wydarzeń. Możemy zainstalować wszystko na miejscu wydarzenia, a także przeszkolić i wesprzeć pracowników podczas wstępnej konfiguracji i konfiguracji. Pomożemy w konfiguracji i optymalizacji projektów.

Sieci komórkowe

3G lub 4G

Wybierając opcje 3G lub 4G, otrzymasz urządzenia wyposażone w fabrycznie załadowane karty SIM od 500 Mb. Oferujemy również opcje współdzielenia mobilnego połączenia internetowego z innymi urządzeniami, takimi jak komputery PC lub drukarki Wi-Fi. Nasza usługa połączenia działa w całej Europie.