Wynajem komputerów w Wielkiej Brytanii

Największy europejski asortyment sprzętu komputerowego jest dostępny do krótko- i średnioterminowego wynajmu, aby wyposażyć wszystkie profesjonalne wydarzenia i zaspokoić wszystkie potrzeby cyfrowe.

Jako ekspert w dziedzinie wynajmu komputerów, PC, iPadów, tabletów i smartfonów w całej Wielkiej Brytanii, wyślij zapytanie ofertowe do jednego z naszych doradców i skorzystaj z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku.

Produit Best Seller

MSI Trident X Plus

Note de l'équipe

(testé par 6 membres de l'équipe)

MSI Trident X Plus

Dzięki MSI Trident X Plus 9SD-056EU możesz cieszyć się najnowszymi grami w rozdzielczości 4K przy najwyższych ustawieniach. Ten kompaktowy komputer wielkości konsoli zawiera kartę graficzną RTX 2070, dysk SSD o pojemności 256 GB i dysk twardy o pojemności 2 TB. Dzięki łatwej rozbudowie sprzętu możesz zwiększyć pojemność pamięci masowej w miarę zmieniających się potrzeb. Jego ultranowoczesny design z oświetleniem RGB dodaje temu potężnemu komputerowi przyciągającego wzrok innowacyjnego charakteru!

  • Procesor: Intel Core i7
  • HDD / SDD: 2 TB / 256 GB
  • Karta graficzna MSI 2070 GTX
  • Odtwarzacz/nagrywarka DVD
  • Złącza: HDMI x 1 / USB x 7 / DP x 1 / RJ45

Découvrir

NASZE ZOBOWIĄZANIA

LiveRental spełnia wszystkie cyfrowe potrzeby związane z wydarzeniami. Wypożyczalnia daje dostęp do ponad 6000 urządzeń, Lenovo, HP, Dell, Apple, Gaming Computer, Virtual Reality PC. Skorzystaj z wynajmu, aby mieć dostęp do sprzętu najnowszej generacji, który ulepszy wszystkie Twoje media cyfrowe. Nasze zespoły wspierają każdego roku prawie 900 klientów ze wszystkich sektorów działalności w organizacji ich targów, konwencji, seminariów, wystaw, roadshow i działań marketingu ulicznego.

NASZE USŁUGI

Specjalizując się w rozwiązaniach informatycznych i cyfrowych, oferujemy szeroki zakres usług, które spełnią wszystkie Twoje cyfrowe potrzeby. Nasze zespoły są do Twojej dyspozycji, aby zaoferować Ci rozwiązanie wynajmu najbardziej dostosowane do Twoich celów i potrzeb cyfrowych. Personalizacja treści, akcesoria, dostawa, nasze usługi są "pod klucz".

Nasi klienci

LiveRental każdego roku wspiera setki firm w wynajmie sprzętu IT.

Łącznie
Wygrana
Sanofi
Schneider Electric
L'Oréal
BNP Paribas Fortis