Wynajem iPadów w Wielkiej Brytanii

W LiveRental znajdziesz największą w Europie gamę iPadów dostępnych na wynajem, aby wyposażyć wszystkie swoje profesjonalne wydarzenia i zaspokoić wszystkie swoje cyfrowe potrzeby.

Ekspercie w wynajmie iPadów, tabletów i smartfonów, wyślij zapytanie ofertowe do jednego z naszych doradców i skorzystaj z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku w swoim regionie. LiveRental pełni rolę doradczą dla swoich klientów. Określając wspólnie swoje potrzeby w ramach projektu, będziesz w stanie maksymalnie zoptymalizować wynajem iPadów. Od zamówienia do dostawy, nasza usługa jest "pod klucz".

NASZE ZOBOWIĄZANIA

LiveRental spełnia wszystkie cyfrowe potrzeby związane z wydarzeniami. Wypożyczalnia zapewnia dostęp do ponad 6000 urządzeń, takich jak iPad Air, iPad Mini, iPad Pro, Microsoft Surface Pro 3 i 4, tablety Galaxy Tab, iPhone, Samsung Galaxy, iPod Touch itp. Skorzystaj z wypożyczalni, aby uzyskać dostęp do sprzętu najnowszej generacji, który ulepszy wszystkie Twoje cyfrowe media. Każdego roku nasze zespoły wspierają prawie 900 klientów ze wszystkich sektorów działalności w organizacji targów, konwencji, seminariów, wystaw, roadshow i działań marketingu ulicznego.

NASZE USŁUGI

Specjalizując się w rozwiązaniach wizualnych i cyfrowych, oferujemy całą gamę usług, które spełnią wszystkie Twoje cyfrowe potrzeby. Nasze zespoły są do Twojej dyspozycji, aby zaoferować Ci rozwiązanie wynajmu najbardziej dostosowane do Twoich celów i potrzeb cyfrowych. Personalizacja treści, akcesoria, dostawa, nasze usługi są "pod klucz".

Nasi klienci

LiveRental każdego roku wspiera setki firm w wynajmie sprzętu IT.

Łącznie
Wygrana
Sanofi
Schneider Electric
L'Oréal
BNP Paribas Fortis