Wynajem laptopów w Wielkiej Brytanii

Największy europejski asortyment sprzętu komputerowego jest dostępny do krótko- i średnioterminowego wynajmu, aby wyposażyć wszystkie profesjonalne wydarzenia i zaspokoić wszystkie potrzeby cyfrowe.

Ekspert w wynajmie komputerów, PC, iPadów, tabletów i smartfonów w całej Wielkiej Brytanii, wyślij zapytanie ofertowe do jednego z naszych doradców i skorzystaj z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku.

NASZE ZOBOWIĄZANIA

LiveRental spełnia wszystkie cyfrowe potrzeby związane z wydarzeniami. Wypożyczalnia daje dostęp do ponad 6000 urządzeń, Lenovo, HP, Dell, Apple, Gaming Computer, Virtual Reality PC. Skorzystaj z wynajmu, aby uzyskać dostęp do sprzętu najnowszej generacji, który ulepszy wszystkie Twoje media cyfrowe. Każdego roku nasze zespoły wspierają prawie 900 klientów ze wszystkich sektorów działalności w organizacji targów, zjazdów, seminariów, wystaw, roadshow i street marketingu.

NASZE USŁUGI

Specjalizując się w rozwiązaniach informatycznych i cyfrowych, oferujemy szeroki zakres usług, które spełnią wszystkie Twoje cyfrowe potrzeby. Nasze zespoły są do Twojej dyspozycji, aby zaoferować Ci rozwiązanie wynajmu najbardziej dostosowane do Twoich celów i potrzeb cyfrowych. Personalizacja treści, akcesoria, dostawa, nasze usługi są "pod klucz".

Nasi klienci

LiveRental każdego roku wspiera setki firm w wynajmie sprzętu IT.

Łącznie
Wygrana
Sanofi
Schneider Electric
L'Oréal
BNP Paribas Fortis