Wynajem komputerów Macbook w Wielkiej Brytanii

Największa europejska oferta sprzętu IT jest dostępna do wynajmu krótko- i średnioterminowego, aby wyposażyć wszystkie profesjonalne wydarzenia i zaspokoić wszystkie potrzeby cyfrowe.

Ekspert w wynajmie Macbook, iMac, Mac, Laptop, PC, komputerów, iPadów, tabletów i smartfonów w całej Wielkiej Brytanii, wyślij zapytanie ofertowe do jednego z naszych doradców i skorzystaj z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku.

NASZE ZOBOWIĄZANIA

LiveRental spełnia wszystkie wizualne i cyfrowe potrzeby związane z wydarzeniami. Wypożyczalnia zapewnia dostęp do ponad 6000 urządzeń, tabletów, smartfonów, komputerów... Skorzystaj z wynajmu, aby uzyskać dostęp do sprzętu najnowszej generacji, który ulepszy wszystkie Twoje media cyfrowe. Każdego roku nasze zespoły wspierają prawie 900 klientów ze wszystkich sektorów działalności w organizacji targów, konwencji, seminariów, wystaw, roadshow i marketingu ulicznego.

NASZE USŁUGI

Specjalizując się w rozwiązaniach wizualnych i cyfrowych, oferujemy całą gamę usług, które spełnią wszystkie Twoje cyfrowe potrzeby. Nasze zespoły są do Twojej dyspozycji, aby zaoferować Ci rozwiązanie wynajmu najbardziej dostosowane do Twoich celów i potrzeb cyfrowych. Personalizacja treści, akcesoria, dostawa, nasze usługi są "pod klucz".

Nasi klienci

LiveRental każdego roku wspiera setki firm w wynajmie sprzętu IT.

Łącznie
Wygrana
Sanofi
Schneider Electric
L'Oréal
BNP Paribas Fortis