Wynajem tabletów w Wielkiej Brytanii

Skorzystaj z największej w Europie gamy tabletów dostępnych na wynajem, aby wyposażyć wszystkie swoje wydarzenia.

LiveRental jest do Państwa dyspozycji, aby zaoferować najlepsze na rynku stawki za wynajem tabletów. W razie potrzeby nasi opiekunowie klienta służą radą przy wyborze modelu i konfiguracji tabletu.

Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby wyposażyć swoje profesjonalne wydarzenia i osiągnąć swoje cyfrowe cele.

NASZE ZOBOWIĄZANIA

LiveRental spełnia wszystkie cyfrowe potrzeby związane z wydarzeniami. Wypożyczalnia zapewnia dostęp do ponad 6000 urządzeń, takich jak iPad Air, iPad Mini, iPad Pro, Microsoft Surface Pro 3 i 4, tablety Galaxy Tab, iPhone, Samsung Galaxy, iPod Touch, telewizory, ekrany itp. Skorzystaj z wypożyczalni, aby uzyskać dostęp do sprzętu najnowszej generacji, który ulepszy wszystkie Twoje cyfrowe media. Każdego roku nasze zespoły wspierają prawie 900 klientów ze wszystkich sektorów działalności w organizacji targów, konwencji, seminariów, wystaw, roadshow i działań marketingu ulicznego.

NASZE USŁUGI

Specjalizując się w rozwiązaniach cyfrowych i informatycznych, oferujemy całą gamę usług, które zaspokoją wszystkie Twoje cyfrowe potrzeby. Nasze zespoły są do Twojej dyspozycji, aby zaoferować Ci rozwiązanie wynajmu najbardziej dostosowane do Twoich cyfrowych celów i potrzeb. Aplikacje, połączenie 3 / 4G, dostosowanie wsparcia, akcesoria, dostawa, nasze usługi są "pod klucz".

Nasi klienci

LiveRental każdego roku wspiera setki firm w wynajmie sprzętu IT.

Łącznie
Wygrana
Sanofi
Schneider Electric
L'Oréal
BNP Paribas Fortis